Nail Manicure

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21 MB
  • Version 108.5.15.7
  • Dil İngilizce
  • Firma Girls Apps
Nail Manicure oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek süslenmeyi seven kızlarınızın mükemmel tırnak tasarımları yapabileceği harika bir oyuna sahip olmasını ve çok eğlenceli anlar yaşamasını sağ

Nail Manicure oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek süslenmeyi seven kızlarınızın mükemmel tırnak tasarımları yapabileceği harika bir oyuna sahip olmasını ve çok eğlenceli anlar yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Yaratıldığı günden bu yana dünyanın dört bir yanındaki oyun sever süslü kızlar tarafından tutkun bir şekilde oynanan bu mükemmel oyun kızlarınızın çok hoşuna gidecek. Kızların en meraklı olduğu konu üzerine kurulmuş olan bu eğlenceli oyun kızlarınıza tırnak tasarımları yaparak hayal gücünü ve yeteneklerini geliştirerek yaratıcılık özelliğini geliştirme şansını veriyor.

Kızlarınız modelinin ellerine manikür yaparak ona ister küt ister oval diledikleri gibi bir tırnak modeli uygulayacak. Sonra birbirinden canlı renklere sahip olan ojelerden birini seçerek uygulayacak ve tırnak süsleme aksesuarlarından istediklerini seçerek ojeli tırnakları süsleyecekler. Tabi ki sonra da ona şık bir yüzük seçecek ve onun gösterişli ellere sahip olmasını sağlayacaklar.

Daha Fazla Göster
Nail Manicure indir